Naujienos

Nuo spalio 12d. vyksta nemokami Kundalini jogos užsiėmimai pagal MB Mirėjas vykdomą projektą „Kokybiško ir sveiko gyvenimo link su jogos mankšta“ bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Užsiėmimai vyko gyvai, o prasidėjus karantinui, sėkmingai persikėlė į internetinę erdvę ir dabar dalyviai dalyvauja saugiai iš sau tinkamos vietos.

Kundalini jogos užsiėmimus veda akredituota Kundalini jogos ir sąmoningumo trenerė Eglė Joana Šatkutė, praktikuojanti jogą jau 9-erius metus. Eglė yra Kundalini Tyrimų Instituto (KRI) sertifikuota jogos instruktorė (KRI I – 200H, KRI II – 124H), Sivananda jogos mokytoja (TTC – 200H), Mindfulness/ dėmesingo įsisąmoninimo metodo praktikė – meditacijų ir samoningumo praktikas aktyviai toliau tobulinanti su Tara Brach ir Jack Kornfield, trečius metus studijuojanti IBMT – Integruotos kūno veiklos ir judesio terapijos institute (UK). Eglė džiaugiasi, kad ypač tokiu metu gali ženkliai prisidėti prie visuomenės fizinio aktyvumo skatinimo bei psichoemocinės sveikatos gerinimo. Dalyviai, praktikavę Kundalini jogą nuo užsiėmimų pradžios jau pastebėjo teigiamus pokyčius: padidėjusį kūno atsparumą stresui, ilgalaikį emocijų balansą, daugiau energijos, taip pat, skausmų sumažėjimą, kokybiškesnį miegą bei pajuto augančią proto ramybę ir aiškumą sprendimuose.

Kundalini jogos užsiėmimai vyksta pirmadienį-ketvirtadienį nuo 18:45 Facebook puslapyje „Yoga4energy – Kundalini joga“, transliuojama tiesiogiai iš studijos Vilniuje. Kiekvieno užsiėmimo pradžioje dalyviai supažindinami su laukiančia praktika, todėl nauji dalyviai gali prisijungti bet kuriuo metu. Kaskart dalyvių laukia psicho-fizinė praktika, meditacija ir atsipalaidavimas. Dalyvauti gali įvairaus amžiaus, įvairaus pasirengimo vyrai ir moterys. Karantino metu, nesant galimybės dalyvauti gyvai ir užduoti aktualius klausimus, kas antrą šeštadienį organizuojamos klausimų-atsakymų sesijos, kurių metu esami dalyviai ar dar tik svarstantys prisijungti gali anonimiškai užduoti klausimus, į kuriuos atsako trenerė Eglė Joana. Artimiausia klausimų-
atsakymų sesija – 2020-12-12 Facebook puslapyje „Yoga4energy – Kundalini joga“.

MB Mirėjas vykdomas projektas „Kokybiško ir sveiko gyvenimo link su jogos mankšta“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas vyks ir kitais, 2021-ais metais ir kvies visus norinčius prisijungti prie nemokamų jogos užsiėmimų.